ONLINE Services

PLEASE CLICK BELOW to join this week prayer 

During COVID - 19 pandemic you can support Your Church by donating through our GoFundMe page
https://www.gofundme.com/f/stmarys-ukrainian-catholic-church

Please click below to watch our archives

Недільні та Святкові Божественні Літургії

(Divine Liturgies on Sunday and feast)

Інші Богослуження

(Other services)

Слава Ісусу Христу,

Божественна Св. Літургія та Св.Тайна Євхаристії (Причастя)

Дотримуючись припису нашого правлячого адміністратора Торонтонської Єпархії та Східної Канади Преосвященного Владики Кир Браяна Байди та розпорядження уряду Канади про обмеження скупчення людей даємо до відома наступну інформацію: що прилюдно не служимо Божественну Літургію та інші великопосні богослуження до наступних вказівок церковного та державного урядів.

У цьому випробувальному для нас часі заохочуємо вірних посилити молитовну практику в себе вдома з родиною. Виділити свій час для читання Святого Письма та інших молитов.

Святі Літургії у нашому Соборі служаться щоденно та приватно за всіх парафіян, хворих та немічних які потребують Божої ласки, також молимось за тих, хто захворів на вірус та всіх померших братів та сестер наших.

В даний час Ви можете долучатися до спільної молитви Святої Літургії, Хресної Дороги, Молебня до Матері Божої, Акафесту Страстям Христовим, Літургії Ранішосвячених Дарів та Сорокоустів через наш вебсайт.

 

В неділю, о 10:00 відбудеться пряма трансляція Святої Літургії у нашому Соборі. Пам’ятаймо за своїх рідних і друзів, щоб вони могли молитися один за одного разом з нами. Також згадайте про духовенство нашої парафії у своїх молитвах.

 

Святі Літургії

Продовжуємо відправляти Святі Літургії  кожного дня, на протязі тижня. Ваші прохання (намірення) можна подавати через Email  (office@stmaryscawthra.com) , телефоном (905-279-9387) та особисто (у вмонтовану скриньку в дверях нашого офісу). Просимо вказати намірення «за здоров’я» чи «+ за упокій» та обов’язково свій контактний телефон.

 

Свічники

Ми продовжуємо приймати намірення та пожертви на запалення свічок. Молимося у Ваших наміреннях,  а також запалюємо свічки в наміреннях для вірних. Просимо вказати у своїх проханнях намірення, кількість і час коли ви бажаєте щоб ми запалили свічки (день коли Ви зможете вдома долучитися до молитви).

 

Похорони

Похоронні відправи проводимо тільки у Похоронних Бюро. Необхідно дотримуватися обмежень щодо згромадження порадившись з Родиною померлого. Особи, які перебувають у групі ризику, не повинні бути присутні.

Службу Божу за + новопр. можна замовити по телефону, або електронно.

 

Пожертви

Пригадуємо і звертаємося до всіх парафіян про потреби утримання нашого Собору Успення Пресвятої Богородиці. Наша парафіяльна канцелярія і на далі відчинена, духовенство і працівники канцелярії старанно виконують свої обов’язки. Парафія має постійні витрати і рахунки, які потрібно оплачувати.

Ви можете зробити свої недільні і звичайні пожертви поштою, електронно, або особисто (опустити в скриньку для пожертв, вмонтовану у центральні двері парафіяльної канцелярії, щоб не мати прямого контакту).

Також можна давати свої намірення «за здоров’я» та «упокій» Служби Божі у вмонтовану скриньку  парафіяльної канцелярії.

 

Рівно ж просимо кожного про  молитву для оздоровлення хворих

 

PRAYER DURING TIMES OF COVID-19 PANDEMIC

МОЛИТВА В ЧАСІ ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ

Владико Вседержителю і Святий Царю, лікарю душ і тіл наших. Милістю і ласкою, що керуєш щоденним життям вислухай наші прохання і молитви, припини хворобу вірусу. Цілющу силу з неба пошли, торкнися наших людських немочів, терпінь і страждань, які спідкали нас сьогодні.

О премилосердний Боже, Отче, Сине і Святий Душе, що тобі в нероздільній Трійці поклоняємося і Тебе славимо! Зглянься милостиво на недужих, відпусти їх провини, подай сцілення від згубної пошесті серед людей.

Поверни їм здоров’я і силу тілесну, подай їм довше і щасливе життя. Земні і духовні Твої блага, щоб Він разом з нами приносив подячні молитви Тобі, Хоронителю всього світу, Всещедрому Богу і Творцеві нашому.

Пресвята Богородице, цілителько і покровителько всього світу, всехвальним Твоїм заступництвом допоможи нам і візьми всіх людей, які потребують помочі і милосердя під свій материнський покров, спаси і сохрани їх.

Всещедрий Боже, дай нам мир і спокій, наповни душі і серця наші непохитною вірою в Твій захист, надію і Батьківську підтримку любов’ю до Тебе наших рідних і ближніх і всіх людей цілого світу, щоби Тебе милувати і прославляти Боже наш разом зі святими ангелами і возсилати на славу Отцю і Сину і Святому Духові, на віки вічні, Амінь.

 

Молитва Духовного Святого Причастя

Ісусе, мій Дорогий Спасителю! Я вірю, що Ти перебуваєш у Найсвятіших Тайнах у кивоті. Я не можу тепер Тебе дійсно прийняти. Прийди до мене духовно, через Твою ласку. Подай мені сильну віру у вічне життя і Твій Божий мир, щоб я міг (могла) безнастанно Тебе любити, Твою волю чинити,  каятися, покутувати за всі мої гріхи та поконувати спокуси і терпіння.  Маріє, Мати Божа! Молися до Ісуса за мене.