Жива Парафія
Парафіяльний Соборчик

На Синоді нашої УГКЦеркви у 2011 році, за ініціятивою і благословенням Патріярха Святослава Шевчука розпочалася духовна онова цілої нашої Церкви з програмою »Жива парафія місце зустрічі з Живим Христом«.
Перші етапи цієї онови, почалися 2012-13 роках. У наших вісниках ми представляли інформації про Патріярха Святослава проект »Жива Парафія«.
Переведення наступного етапу включає парафіяльній, а відтак єпархіяльній місцеві собори. В нашій Торонтонській Єпархії, єпархіяльний собор є заплянований на осінь цього 2014 року.
Наша парафія Успення Пресвятої Богородиці буде переводити парафіяльний соборчик у понеділок, 30 червня, 2014 року у нашому церковному залі. Результати спільної призадуми  собору будуть пересланий до єпархіяльної канцелярії з наміром, що стануть дороговказом для оновлення життя у наших парафіях. Буде двомовна анкета з запитником. Ця анкета, це засіб, щоб допомогти нашим вірним у дискусіях.
У понеділок, тобто, о год. 5:30 буде відслужений молебень, після якого у церковному залі около 6:15 вечора розпочнеться наш парафіяльний соборчик. Прохаємо і заохочуємо наших вірних взяти численну участь у цій онові, яку нам поручає Глава і Батько нашої Церкви, Патріярх Святослав Шевчук.